واتساپ دفتر آلمان : 004915257616793
تلفن ثابت دفتر آلمان : 004920186979515
تهران : 021-49169999
برتینا – مشاوره اقامت در آلمان
مشاوره مهاجرتی برتینا
ثبت شده در آلمان به شماره ثبت HRB 85203

ویزای شینگن تضمینی با دعوت نامه معتبر

تاریخ انتشار : 2017/02/06

ویزای شینگن تضمینی

اگر شما لیبل ويزای شينگن را در پاسپورت خود داشته باشید می‌توانید به کشورهای حوزه شینگن که عبارتند از دانمارک، سوئد، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایتالیا، اسپانیا، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوونی، چک، آلمان، مجارستان ، اتریش و بلژیک سفر کنید. البته دقت کنید که برای ویزاهای کوتاه مدت، ورود شما باید کشوری باشد که از آن ویزا شینگن دریافت کردید. برای مثال اگر شما ویزای خود را از کشور فرانسه دریافت کنید، ورودتان باید به این کشور باشد و پس از آن آزادانه در مدت ویزای خود می توانید به کل کشورهای دیگر حوزه شینگن سفر کنید. در همین ابتدای مطلب به این مورد اشاره می‌کنیم که انگلیس جزو کشورهای پیمان شینگن نیست و برای سفر به آن باید ویزای خود این کشور را دریافت کرد.


مزایای ویزای شینگن تضمینی برتینا:

 • خدمات دریافت ویزا از سفارت آلمان به عنوان معتبرترین و مهمترین و سختگیرترین سفارت اروپایی
 • ارائه دعوت نامه معتبر از شرکتهای آلمانی با امکان استعلام توسط سفارت
 • دریافت ویزای معتبر Business و نه توریستی
 • عدم الزام به داشتن سند ملکی در شرایط خاص (تماس بگیرید)
 • بازگردادن تمامی مبلغ دریافت شده توسط برتینا بدون کسر هیچ مبلغی در صورت رد درخواست
 • تضمین واقعی صدور ویزا و پرداخت خسارت تا 1 میلیون تومان در صورت عدم موافقت
 • کارگزار مستقیم و تخصصی ویزای شینگن
 • ارسال دعوت نامه معتبر به جای استفاده از رزرو هتل
 • صدها پرونده موفق
 • مشاوره صحیح و منطقی برای بالا بردن شانس دریافت ویزای شما
 • شانس بسیار بالای دریافت ویزاهای شنگن بعدی و ویزای کانادا به دلیل دریافت ویزا از مهمترین سفارت اروپایی

چرا اخذ ویزا شیشگن دشوار میباشد؟

به دلالیل مهاجرت های زیاد و روابط دیپلماتیک کشور نزدیک به 15 سال میباشد که صدور ویزا شینگن برای ایرانیان بسیار دشوار گردیده است.


ویزای تضمینی شینگن برتینا به چه معنی است؟

در این خدمات برتینا تلاش می نماید با ارائه دعوت نامه شرکتی معتبر و قابل استعلام توسط سفارت ویزای شینگن تجاری برای متقاضی دریافت نماید. تضمین به این معناست که در صورتی که سفارت به هر دلیل ویزا ارائه ننمود برتینا نه تنها تمامی هزینه های دریافت شده توسط خود را به متقاضی عودت می دهد بلکه برتینا تا 1 میلیون تومان نیز به مشتری خسارت پرداخت می نماید. علت این موضوع نیز دعوت نامه معتبر ارائه شده از طرف برتینا و خدمات مشاوره حرفه ای می باشد که به متقاضی ارائه می نماید.


آیا رقبای برتینا نیز خسارت پرداخت می نماید؟

خیر. به این دلیل که مجموعه های دیگر امکان ارائه دعوت نامه معبر ندارد و احتمال رد شدن درخواست متقاضی بالا می باشد در نتیجه امکان پرداخت خسارت ندارد

آیا منظور از ویزای تضمینی، صدور 100 درصد ویزا می باشد؟

خیر، ویزای تضمینی برتینا به معنی تضمین و گارانتی بازگشت 100 درصد وجه و پرداخت خسارت به متقاضی می باشد زیرا امکان تضمین 100 درصد صدور ویزا وجود ندارد و سفارت بنا به شرایط خود می تواند به افرادی ویزا ارائه ننماید و هیچ موسسه قانونی حق تضمین 100 صدور ویزا را ندارد و اساس تضمین صد درصد امکان ندارد و نوعی کلاهبرداری می باشد

آیا ادعای آژانس ها مبنی بر ارتباط با سفارت و یا داشتن سهمیه ویزا و یا ارائه 100 درصدی ویزا صحیح می باشد؟

خیر، تمامی این موارد 100 درصد کلاه برداری می باشند، کافیست از آنها بپرسید پرونده من در سفارت زیردست کدام افسر می‌رود؟!!!

آیا مانند دیگر آژانس های در صورت رد شدن درخواست، برتینا مبلغی را کسر می نماید؟

خیر ، به دلیل اینکه برتینا خدمات باکیفیت بسیار بالایی ارائه می نماید نه تنها تمامی هزینه های دریافت شده توسط خود را به متقاضی عودت می دهد بلکه تا 1 میلیون تومان نیز به مشتری خسارت پرداخت می نماید.

ایا ویزای شنگن تضمینی دیگر آژانس ها واقعی است؟

خیر، استفاده از عبارت تضمین توسط رقبا واقعی نیست زیرا آنها با هر درخواست شانس خود را امتحان می نمایند و در صورت صدور ویزا مبلغ را دریافت می کنند و در صورت رد درخواست بخشی از مبلغ را دریافت می کنند که در هر صورت برای آنها سودمند می باشد اما برتینا در خدمات خود نه تنها تمامی هزینه های دریافت شده توسط خود را به متقاضی عودت می دهد بلکه تا 1 میلیون تومان نیز به مشتری خسارت پرداخت می نماید در نتیجه به دلیل پرداخت خسارت نمی تواند هربار شانس خود را امتخان نماید


آیا می توان از این ویزا و یا دیگر خدمات برتینا برای پناهجویی و یا پناهندگی استفاده کرد؟

خیر. برتینا یک موسسه قانونی مشاوره مهاجرت در چهارچوب قانون کشورهای آلمان و ایران می باشد و به هیچ عنوان از خدمات برتینا نمی تواند برای پناهجویی و یا پناهندگی استفاده نمود و برتینا تحت هیچ عنوان و در هیچ یک از خدمات خود هیچ نوع خدماتی به پناهجویان ارائه نمی نماید و اکیدا توصیه می نماید با توجه به مخاطرات فراوان مهاجرت غیر قانونی هیچ فردی از روش های غیرقانونی مانند پناهجویی و پناهندگی برای مهاجرت استفاده ننماید. همچنین در خدمات ویزای شنگن، برتینا تضمین های لازم را برای اطمینان از بازگشت متقاضی به کشور را دریافت خواهد نمود.


انواع ویزای شینگن

ویزای ملی :

ویزای ملی برای اشخاصی مناسب است که با هدف خاص و مدت محدود می‌خواهند در یکی از کشورهای شینگن اقامت داشته باشند و سپس به کشور خود بازگردنند و نیز قصد سفر به سایر کشورهای حوزه شنگن را ندارند.

ویزای نوع A :

ويزاي شينگن نوع A نوعی ویزای ترانزیت فرودگاهی است و به ویزایی گفته می شود که با داشتن آن اجازه دارید در یکی از فرودگاه های کشورهای حوزه شنگن پرواز خود را تعویض و به کشوری خارج از محدوده شینگن سفر کنید.همراه داشتن این ویزا تنها برای استفاده از فرودگاه‌های کشورهای محدوده شینگن معتبر است.

ویزای نوع B :

ویزای شینگن نوع B نوعی ویزای ترانزیت فرودگاهی است که داشتن آن به شما این اجازه را می‌دهد تا برای مدت‌زمان حداکثر ۵ روز از خاک کشوری در ناحیه شینگن عبور کنید.

ویزای نوع C :

ویزای شینگن نوع C در واقع روادید کوتاه‌مدت است و برای مدت‌زمانی که موفق به دریافت آن می شوید شما حق دارید در کشورهای عضو اتحادیه شینگن اقامت داشته باشید. برای بار اول قاعدتا به شما ویزای شینگن ۱۴ روزه تعلق می گیرد.سعی کنید به هیچ عنوان بیشتر از موعد ویزا در کشور مقصد نمانید، زیرا برای درخواست بعدی با مشکلات جدی مواجه خواهید شد.


ویزای یک‌بار ورود (Single-entry) :

این ویزا همان طور که ار نامش مشخص است، فقط برای یک‌بار ورود به یکی از کشورهای عضو شینگن اعتبار دارد و به‌محض این که کشوری که به ان وارد شدید را ترک کنید، اعتبار ویزای شما فارغ از اینکه مدت‌زمان آن به پایان رسیده یا نه، به اتمام خواهد رسید. افرادی که از تور اروپا استفاده میکنند هم از همین نوع ویزا دریافت میکنند.

ویزای دو بار ورود :

این نوع ویزا نیز شرایطی مشابه با ویزای یک‌بار ورود دارد با این تفاوت که شما دوبار اجازه دارید تا به کشوری در ناحیه شینگن ورود کنید.توجه فرمائید که استفاده از این فرصت (دو بار ورود) در محدوده زمانی مشخص که در ویزا ذکر شده قابل استفاده است.

ویزای چند بار ورود (Multiple-entry) :

ویزای چند بار ورود ویزایی است که شما با داشتن آن می توانید نصف مدت زمان ویزا را در پارت های زمانی ۹۰ روزه در کشورهای حوزه شینگن اقامت داسته باشید.به طور مثال اگر شما ویزای ۱ ساله مالتی پل دریافت کنید، ۶ ماه از آن را در پارت های زمانی حد اکثر ۹۰ روزه میتوانید در حوزه شینگن تردد و اقامت داشته باشید.البته برای ویزاهای مالتی پل ۳ ماهه اکثرا مدت زمان اقامت ۳۰ روزه در نظر گرفته میشود.

تمدید ویزای شینگن :

تمدید مدت اعتبار ویزا درصورت داشتن دلایل منطقی و قابل اثبات قابل انجام است و شما می‌توانید به مؤسسات مربوطه در یکی از کشورهای شنگن مراجعه کرده و برای تمدید ویزای خود اقدام کنید


مدارک مورد نیاز صدور ویزای شنگن؟

گذرنامه :

همراه داشتن اصل گذرنامه امضا شده با حداقل اعتبار ۶ ماه و چنانچه شینگن در پاسپورتهای قبلی خود داشته اید، اصل پاسپورت ها و کپی شینگن ها نیز لازم است.

شناسنامه و کارت ملی

ترجمه‌ی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحات باید حتماً موجود باشد.

عکس :

عکس پرسنلی جدید زمینه سفید و تمام رخ ( سایز عکس در بیشتر سفارت ها ۳٫۵ * ۴٫۵ می باشد )

مدارک شغلی معتبر :

سفارتخانه ها برای مدارک شغلی اهمیت ویژه ای قائل هستند. توجه کنید که برای سفارت ها شغل آزاد مفهومی ندارد و اصولا به افراد با شغل آزاد ویزا تعلق نمیگیرد.

 • اگر کارمند هستید، سابقه بیمه، نامه اشتغال به کار، فیش حقوقی و نامه مرخصی مورد نیاز است.
 • اگر صاحب کسب و کاری هستید، روزنامه رسمی و یا جواز کسب و یا کارت مباشرت و یا کارت بازرگانی مورد نیاز است.
 • اگر محصل هستید نامه اشتغال به تحصیل

مدارک مالی :

گردش ۳ ماه یا ۶ ماهه حساب به صورت منطقی و متناسب با شغل و درآمد شما و نامه تمکن مالی که مانده حساب شما را به نرخ یورو روز نشان میدهد.

دعوتنامه :

دعوت نامه معتبر از فامیل و یا شرکت دعوت کننده

در زیر توضیح مختصری درباره دعوتنامه خواهیم داد :

دعوتنامه یعنی شخصی یا شرکتی از شما برای سفر به کشورهای حوزه شنگن دعوت میکند. داشتن دعوتنامه معتبر کمک شایانی به دریافت ویزای شما خواهد کرد.وقتی شما دعوتنامه دارید، سفارت مربوطه متوجه این امر خواهد شد که شما دلیل خوبی برای سفر کردن دارید و همچنین اطمینان از بازگشت شما از سفر نیز بالاتر خواهد رفت زیرا در صورتیکه شما به موقع خاک شینگن را ترک نکنید، دعوت کننده دچار مشکلات فراوانی خواهد شد.

از طرفی دعوت کننده شما هرچقدر از شرایط مالی و اجتماعی بالاتری برخوردار باشد، شانس دریافت ویزای شما بالاتر خواهد رفت.

بیمه مسافری معتبر :

بیمه مسافرتی با حداقل ۳۰۰۰۰ یورو خدمات برای مدت زمان درخواست ویزا

رضایت نامه :

اگر یکی از والدین به همراه فرزندان بخواهد برای ویزا اقدام کند، باید نامه رضایت نامه محضری نیز به همراه داشته باشد.

تکمیل اپلیکیشن فرم

برای هر سفارت جداگانه باید فرم درخواست آن تکمیل و روز مصاحبه تحویل سفارت مربوطه شود.هر سفارت فرم مربوط به خود را دارد که از شما مشخصات فردی و همچنین اطلاعات و برنامه سفرتان را جویا می شود.برخی سفارت ها نیاز به تکمیل فرم به صورت آنلاین دارند و برخی دیگر نیز فرم تکمیل شده با خودکار را قبول میکنند.


اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی

یکی از سوالاتی که معمولا از جانب متقاضیان اخذ ویزای شینگن مطرح می شود این است که «آیا اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی امکان پذیر است یا خیر؟». در جواب باید گفت که ارائه یک سند ملکی که ارزشی بیش از 500 میلیون تومان داشته باشد، برای اخذ ویزای شینگن تاثیرگذار است.

ارائه یک سند ملکی معتبر می تواند باعث افزایش اعتماد سفارت کشور مقصد به شما شود. سفارت باید مطمئن شود که شما وابستگی ها و دارایی هایی در ایران دارید که شما را ملزم به بازگشت خواهد کرد. اما توجه داشته باشید که اخذ ویزای شینگن بدون سند ملکی هم امکان پذیر است. در واقع اگر سایر ویژگی های مورد نظر سفارت کشور مقصد را داشته باشید، بدون نیاز به سند ملکی هم امکان قبول درخواست ویزای شما امکان پذیر می شود.


نمونه ویزاهای مولتی و سینگل اخذ شده از سفارت آلمان

14
سوال و جواب

avatar
7 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
موسسه مشاوره اقامت آلمان برتیناشیلا صمیمیزهرهموسسه خدمات مهاجرت برتینااحسان Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
شیلا صمیمی
Guest
شیلا صمیمی

سلام . آیا برای یک زن تنها که تحت پوشش فرزندانش هست و همسر ندارد هم درخواست ویزا برای هلند میکنید ؟ .یک زن افغانستانی که اقامت ایران را دارد .

زهره
Guest
زهره

سلام من ویزای شنگن آلمان ۴ماه پیش گرفتم ولی چون عمل دست انجام دادم نشد که همراه شوهرم بروم آیا الان حق رفتن دارم یا خیر؟

احسان
Guest
احسان

هزينه ويزاي شنگن آلمان چه قدر هست؟

حامد يوسفي
Guest
حامد يوسفي

سلام من ١٩سالم است و و دارم درس ميخوانم و ميخوام به المان وَيَا بهايتاليا بروم امكان درخواست ويزا دارم

Saeed
Guest
Saeed

شرایط پناهندگی کامل برای زندگی در کسور های حوزه شینگن چجوریه؟؟

Ayoub
Guest
Ayoub

سلام امکانش هست من با ویزای شینگن برم و بعد درخواست پناهندگی کنم؟

محمدرضا
Guest
محمدرضا

آیا بدون سند خانه هم می توانم ویزای شنگن آلمان بگیرم

موضوع درخواست شما

تلفن همراه

مدرک تحصیلی

سن

شغل

بودجه در نظر گرفته شده

نام

.